سه شنبه 8 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/02/10 0 نظر 637 بازدید

 

 

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 17 - 20 خرداد ماه 1401

مجری نمایشگاه : تجارت پیشگان راه آرمان

تلفن : 22662801-021

مدیر ناظر : آقای صفاری 21912663-021

 

ارائه هدایای تبلیغاتی به بازدید کنندگان از نمایشگاه ها ، و به خصوص نمایشگاه های بین المللی ، روشی هوشمندانه جهت جذب بازدیدکنندگان و ایجاد مشتری وفادار است . ارائه هدایای تبلیغاتی نوعی حس اعتماد در ذهن مخاطب نسبت به شما ایجاد می کند . وقتی برند شما بر روی یک هدیه تبلیغاتی نقش بسته باشد ، علاوه بر احساس خوبی که بابت هدیه دادن به مشتری می دهید ، لوگو و اسم شما برای مدتها در ذهن او نقش می بندد . 

در میان انواع هدایای تبلیغاتی موجود در بازار ، بیشترین فروش اختصاص دارد به انواع خودکار تبلیغاتی فلزی ، جاکلیدی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، دفترچه یادداشت تبلیغاتی ، لیوان سرامیکی تبلیغاتی و ... که همگی دارای قابلیت چاپ اختصاصی روی بدنه هستند . با یک انتخاب ساده اما هوشمندانه ، می توانید بهترین هدیه تبلیغاتی را برای مشتریان خود تهیه نمایید . 

توزیع هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه بین المللی یکی از بهترین روشها برای افزایش مشتری می باشد . هدایای تبلیغاتی آراگیفت با سالها سابقه در زمینه هدایای تبلیغاتی و تجربه فروش انواع هدایای تبلیغاتی به شرکت کنندگان در نمایشگاه های مختلف ، شما را در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر همراهی می نماید .

مطالب مرتبط