سه شنبه 11 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

سومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر

سومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/10/11 0 نظر 4,698 بازدید

 

 

سومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر

اهداف : معرفی جاذبه های فرهنگی، طبیعی و گردشگری ، معرفی مشاهیر و کارآفرینان ، ایجاد ارتباط بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ،تقویت روحیه خودباوری و توانمندی در جامعه روستایی و ...

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 15 - 18 اسفند ماه

مجری نمایشگاه : آوای موفق ایرانیان و هم آوا تجهیز

تلفن : 22740376

وبسایت : www.avaeemovafagh.com

 

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به سومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

 

مدیر ناظر : آقای رضوی

تلفن تماس : 21912522

مطالب مرتبط