پنجشنبه 13 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

فلش تبلیغاتی کارتی

فلش تبلیغاتی کارتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/08/25 0 نظر 524 بازدید

 

 

فلش کارتی تبلیغاتی از انواع فلش ارزان موجود در بازار هدایای تبلیغاتی است . مزیت فلش تبلیغاتی کارتی نسبت به سایر فلش های تبلیغاتی در این است که لوگوی شما بر روی فضای قابل توجهی چاپ می شود . فلش کارتی تبلیغاتی را می توانید به راحتی در کیف پول خود در کنار سایر کارت های بانکی قرار دهید و همیشه همراه داشته باشید .

 

   یکی از لوازمی که امروزه برای اکثر افراد وسیله ای ضروری و پر کاربرد تلقی می شود ، فلش مموری می باشد . وسیله ای سبک و کم جا که می تواند اطلاعات بسیاری در خود جای دهد و به راحتی قابل حمل است . حتما به یاد دارید در گذشته ای نه چندان دور جهت برگزای یک سمینار ساده ، احتیاج به حمل لوازم زیادی از جمله عکس ، جزوه ، یادداشت و ... با حجم بالا و دست دست و پا گیر داشتیم . یا برای شرکت در یک جلسه مقدار زیادی وسیله و برگه یا اسناد و مدارک احتیاج بود . اکنون با انتقال تمامی این مدارک و یادداشتها بر روی یک فلش مموری حتی با ظرفیت پایین ، حجم بسیار زیادی از لوازم اضافی ما کم می شود .و می توان بسیاری از فایل ها و اطلاعات مورد نیاز و ضروری را برای همیشه به همراه داشت . همه ما به یاد داریم در گذشته ای نه چندان دور جهت جابجایی و انتقال یک فیلم یا موزیک حتما باید از CD یا DVD استفاده می کردیم . عمده مشکلی که در استفاده از CD و DVD در آن زمان وجود داشت مشکل خط و خش افتادن روی آنها و اشکال در اجرا شدن فیلم یا موزیک یا سایر فایلها بود .

   اکنون چندین سال است که با روی کار آمدن انواع فلش مموری این جور مشکلات از بین رفته است و می توان با استفاده از یک فلش به راحتی اسناد و مدارک ، فایل های ویدیویی ، صوتی ، عکس و ... را در یک فضای بسیار امن و مطمئن جابجا نمود .

  همه این موارد و بسیاری دلایل دیگر از جمله مواردی هستند که باعث افزایش چشمگیر تقاضای فلش تبلیغاتی در بازار هدایای تبلیغاتی شده اند و باعث شده اند فلش مموری تبلیغاتی بسیار مورد توجه مشتریان هدایای تبلیغاتی قرار بگیرد .

   انواع مختلف فلش تبلیغاتی در با اشکال ، رنگها و ظرفیت های گوناگون در میان هدایای تبلیغاتی یافت می شود . ظرفیت هایی که بیشتر مشتریان فلش تبلیغاتی خریداری می نمایند شامل فلی 8 ، 6 ، 32 و 64 گیگا بایت می باشد . اغلب تقاضای فلش مموری تبلیغاتی به ترتیب از میان جنس های فلزی ، چرمی ، پلاستیکی  و کریستالی می باشد .

   فلش تبلیغاتی در انواع مختلف به فروش می رسد . من جمله فلش فلزی ساده ، فلش OTG ، فلش تبلیغاتی کارتی ، فلش تبلیغاتی خودکاری ، فلش تبلیغاتی کریستالی ، فلش تبلیغاتی کلیدی و ... در ادامه مطلب به بررسی فلش کارتی تبلیغاتی می پردازیم .

   فلش کارتی تبلیغاتی از انواع فلش ارزان موجود در بازار هدایای تبلیغاتی است . مزیت فلش تبلیغاتی کارتی نسبت به سایر فلش های تبلیغاتی در این است که لوگوی شما بر روی فضای قابل توجهی چاپ می شود و این از مزایای فلش کارتی جهت تبلیغات است که اسم و لوگوی شما کاملا در معرض دید کاربران ومشتریان و افراد مختلف قرار می گیرد . فلسفه طراحی فلش کارتی تبلیغاتی ، چاپ کارت ویزیت بر روی بدنه فلش بوده است . به عبارتی چاپ طرح کارت ویزیت بر روی فلش تبلیغاتی کارتی رایج ترین مدل چاپ روی این نوع از هدایای تبلیغاتی است . از این رو ابعاد و اندازه فلش کارتی تبلیغاتی به گونه ای طراحی شده است که با استانداردهای طراحی کارت ویزیت مطابقت دارد . بنابر این شما با اهدای یک فلش تبلیغاتی کارتی به مشتری خود ، در حقیقت کارت ویزیت خود را به او داده اید . و این در مورد چاپ لوگو یا اسم شرکت بر روی فلش کارتی نیز صدق می کند .

   چاپ طرح رنگی ( چاپ فلت بد ) بر روی فلش کارتی امکان پذیر است . هر دو طرف این هدایای تبلیغاتی فضایی ایده آل جهت چاپ تبلیغات را دارا است .

   فلش کارتی تبلیغاتی در چند مدل مختلف در بازار هدایای تبلیغاتی موجود می باشد : فلش کارتی پلاستیکی ساده ، فلش کارتی OTG ، فلش کارتی تبلیغاتی پازلی ، فلش کارتی تبلیغاتی فلزی . همه این مدل ها در ظرفیت های 8 ، 16 ، 32 و 64 ارائه می گردند . فلش تبلیغاتی کارتی OTG در دو سایز بزرگ و کوچک ارائه می شود . بجز فلش کارتی فلزی روی همه مدلها چاپ فلت امکان پذیر می باشد . و روی فلش کارتی فلزی حک لیزر انجام می گیرد.

   فلش کارتی تبلیغاتی را می توانید به راحتی در کیف پول خود در کنار سایر کارت های بانکی قرار دهید و همیشه همراه داشته باشید .

نظرات