• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

ماگ تبلیغاتی سرامیکی

توضیحات

ماگ تبلیغاتی سرامیکی

چرا ماگ تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی مناسب است؟

برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی گزینه های زیادی در بازار وجود دارد. اما برای انتخاب درست باید فاکتورهای مهمی را مد نظر قرار داد. قطعا با انتخاب یک هدیه تبلیغاتی پرکاربرد مخاطب بیشتری را میتوانید تحت تاثیر قرار داده و با چاپ لوگو به صورت رنگی بر روی آن جذابیت بیشتری در نظر مخاطب ایجاد نمایید. کافیست در خانه و یا محیط کار یک نگاه به اطراف بیندازید تا متوجه این موضوع شوید که هر شخصی برای مصرف انواع نوشیدنی ها و چای یا قهوه قطعا به یک لیوان احتیاج دارد. با احتمال اینکه حداقل یک بار در طی روز یک لیوان چای یا قهوه می نوشید، چه چیزی بهتر از سفارش لیوان تبلیغاتی سرامیکی با یک چاپ سابلیمیشن رنگی و خیره کننده میتواند توجه مخاطب را به خود جلب نماید؟ طبق آمار مصرف چای و قهوه در سرتاسر جهان میتوان به این نکته پی برد که یک لیوان تبلیغاتی سرامیکی تا چه حد برای تبلیغ یک برند می تواند مفید و سودمند باشد.

بارها دیده شوید

طبق تحقیقات یک ماگ از زمان تولید تا زمانی که مستعمل و بی استفاده گردد به طور متوسط  حدود دو هزار بار استفاده می شود. و این مطلب به معنای آن است که هر لیوان می تواند بیش از دو هزار فرصت نمایش و تبلیغ برای برند شما ایجاد کند. همانطور که این آمار نشان می دهد قدرت هدایای تبلیغاتی به خودی خود کاملا گویای این مطلب هستند، سرمایه گذاری روی محصولاتی که هرنوبت استفاده از آن ها منجر به ایجاد آگاهی تازه نسبت به برند شما می شود، کاملا منطقی و پرسود است. ماگ تبلیغاتی سرامیکی محبوب ترین راه برای ارتقاء کمپین بازاریابی و معرفی برند شما است.

ماگ تبلیغاتی یک نیروگاه تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی سرامیکی هم برای برند شما و هم برای مشتریان شما مفید است. یک لیوان را میتوان هم در خانه و هم در اداره جهت لذت بردن از لحظه ی فراغت استفاده کرد. تصور کنید لوگو و برند تجاری شما در زمان نوشیدن یک لیوان چای یا قهوه  با طراوت و پر از آرامش در ذهن مشتریان  ثبت خواهد شد مهم نیست آن لحظه چقدر کوتاه باشد. این هنر یک هدیه تبلیغاتی می باشد. به طور خلاصه لیوان تبلیغاتی یک کمپین تبلیغاتی مستقل بوده که میتواند با هر بار استفاده توسط یک کاربر تجارت شما را بهبود ببخشد.

همیشه پای یک لیوان در میان است!

تمام برند ها برای شروع سرمایه گذاری برای تبلیغات از طریق سفارش هدایای تبلیغاتی بسیار محتاطانه عمل میکنند. خصوصا اینکه تازه شروع به کار کرده باشند. لیوان تبلیغاتی سرامیکی وسیله ای آزمایش شده در جهت تبلیغاتی موثر برای برند شماست . لیوان با یک چاپ زیبا محصولی کم ریسک و تضمین شده است که قطعا مورد توجه و استقبال مخاطبان شما قرار خواهد گرفت.

اگر مدیر یک شرکت بزرگ هستید میتوانید با سفارش ماگ تبلیغاتی سرامیکی و چاپ لوگوی خودتان بر روی آن ضمن خوشحال کردن کارمندانتان ، جلوه ای زیبا به محیط دفتر کار خود بدهید یا با ارسال این هدیه تبلیغاتی جذاب  برای مشتریانتان میتوانید برند خود را بر روی میز آنها در هر جای کشور قرار دهید تا با نوشیدن هر جرعه چای به شرکت شما فکر کنند. سفارش ماگ تبلیغاتی سرامیکی در تعداد بالا و پخش آن در میان مخاطبان در سمینار ها و همایش ها برند شما را در ذهن بازدید کنندگان به یاد ماندنی میکند. جذابیت هدیه لیوان تبلیغاتی سرامیکی تمام این امور را برای شما ممکن میسازد.

هرگز فراموش نکنید که مردم همیشه به لیوان نیاز دارند ، لیوان در هر زمان از تاریخ بشر تا به امروز و هرجایی از این کره ی خاکی مورد استفاده قرار گرفته و خواهد گرفت درنتیجه لیوان تبلیغاتی  محصولی با عملکرد تضمین شده و هدف تعریف شده و کاربردی است که تاثیر زیادی در دیده شدن برند شما داشته و محل خوبی برای سرمایه گذاری تبلیغاتی شما است. نکته ای دیگر در که مورد تمام هدایای تبلیغاتی صدق میکند این است که میتوانند احتمال وفادار ماندن مشتریان به تجارت شما را در آینده افزایش دهند.

محبوب ترین ماگ های تبلیغاتی

 ماگ تبلیغاتی سرامیکی کد 300 و کد 330 جزء پرفروش ترین محصولات تبلیغاتی می باشند.  

آراگیفت تامین کننده ماگ تبلیغاتی سرامیکی

هدایای تبلیغاتی آراگیفت طیف وسیعی از ماگ های تبلیغاتی را برای چاپ لوگو شما در دسترس قرار می دهد. برای سفارش لیوان ساده تمام سفید با برند خود، یک لیوان رنگی که همرنگ لوگوی شما بوده و یا یک ماگ تبلیغاتی حرارتی که با داغ شدن، لوگوی شما را به نمایش می گذارد و زیبایی یک هدیه تبلیغاتی  را دو چندان می کند تنها یک تماس با آراگیفت کافی است.

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان فقط کافیست شماره زیر را لمس کنید :

09125950501

(نمایش بیشتر)