• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

لیوان تبلیغاتی سرامیکی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/01/27 0 نظر 468 بازدید

 

 

یکی از به صرفه ترین و جذاب ترین هدایای تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی یا ماگ تبلیغاتی است . لیوان های تبلیغاتی در انواع مختلف در بازار هدایای تبلیغاتی موجود هستند . لیوان تبلیغاتی سرامیکی ، لیوان تبلیغاتی پلاستیکی ، لیوان تبلیغاتی فلزی ، لیوان تبلیغاتی یخی یا شیشه ای و ... . در این مقاله به معرفی ماگ تبلیغاتی سرامیکی و نوع چاپ بر روی آن می پردازیم .

 

 در دنیای هدایای تبلیغاتی داشتن ذهن خلاق و ایده ساز حرف اول را می زند. شما به عنوان یک فروشنده برای تبلیغ محصولات خود ، باید سطح بالایی از خلاقیت را دارا باشید . طراحی انواع هدایای تبلیغاتی برای مشاغل و حرفه های گوناگون ، دست فروشندگان و صاحبان مشاغل را برای تبلیغات باز گذاشته است . با این میزان  بالا از تنوع هدایای تبلیغاتی ، در هر شغلی که باشید قادر خواهید بود هدیه مناسب مشتریان خود را پیدا نمایید .   

یکی از به صرفه ترین و جذاب ترین هدایای تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی یا ماگ تبلیغاتی است . لیوان های تبلیغاتی در انواع مختلف در بازار هدایای تبلیغاتی موجود هستند . لیوان تبلیغاتی سرامیکی ، لیوان تبلیغاتی پلاستیکی ، لیوان تبلیغاتی فلزی ، لیوان تبلیغاتی یخی یا شیشه ای و ... . در این مقاله به معرفی ماگ تبلیغاتی سرامیکی و نوع چاپ بر روی آن می پردازیم .

لیوان تبلیغاتی با دارا بودن فضایی بسیار عالی جهت چاپ ، گزینه ای بی نظیر جهت تبلیغات می باشد . از ماگ تبلیغاتی در نمایشگاه های داخلی و خارجی و نمایشگاه بین المللی بسیار زیاد استفاده می شود . اهدای یک لیوان تبلیغاتی به مشتریان، در طول روز می تواند برند شما را در معرض دید افراد زیادی قرار دهد. از این رو انتخاب لیوان تبلیغاتی سرامیکی بعنوان هدیه تبلیغاتی ، یک انتخاب بسیار هوشمندانه است . مدل های متنوع و مختلف و قیمت مناسب این هدایای تبلیغاتی ، انتخاب این محصول را روز به روز افزایش می دهد . بهترین گزینه برای چاپ سابلیمیشن روی لیوان ، لیوان سرامیکی با بدنه سفید است که به شما امکان چاپ تا 6 رنگ را می دهد .

با پیشرفت و به روز شدن دستگاه های مختلف چاپ ، چاپ سابلیمیشن روی لیوان ها نیز بسیار با کیفیت تر از گذشته شده است . همچنین ما در مجموعه آراگیفت با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین رنگها و مواد اولیه ، سعی در ارائه بهترین و مرغوب ترین کیفیت چاپ رنگی به مشتریان عزیز را داریم . لذا نگران پاک شدن و از بین رفتن چاپ روی ماگ خود نباشید . به همین ترتیب چاپ سیلک یووی نیز با کیفیت بسیار بالا به مشتری ارائه می گردد.

بیشترین موارد چاپ بر روی لیوان تبلیغاتی سرامیکی ، چاپ سابلیمیشن است . لوگوی شما در دو طرف لیوان ، یا دور تا دور لیوان به صورت رنگی قابل چاپ می باشد . مکانیسم عمل چاپ سابلیمیشن بر اساس مکانیسم تبدیل مستقیم جامد به گاز بر اثر مجاورت با حرارت بالای 180 درجه سانتیگراد ( یا همان تصعید ) می باشد و کلمه sublimation هم دقیقا به همین معنا است . در این روش چاپ که بر روی بدنه لیوان تبلیغاتی سرامیکی انجام می شود ، تصویر مورد نظر شما توسط پرینتر بر روی کاغذ مخصوص ( کاغذ ترانسفر یا کاغذ سابلیمیشن ) با جوهر سابلیمیشن چاپ می شود . سپس این کاغذ با چسب مخصوص بر روی لیوان تبلیغاتی چسبانده می شود تا امکان جابجایی وجود نداشته باشد و لیوان درون قالب پرس قرار می گیرد . در دمای بالا جوهر مستقیما به گاز تبدیل می شود و از کاغذ ترانسفر در منافذ لیوان که اکنون بر اثر حرارت بالا باز شده اند نفوذ می کند . بعد از چند دقیقه حرارت دیدن طرح شما بر روی لیوان سرامیکی تبلیغاتی چاپ می شود . بعد از برداشتن لیوان از دستگاه پرس ، با سرد شدن لیوان ، جوهر دوباره به حالت جامد در می آید و با لایه پوششی مخصوص که در حین انجام عملیات چاپ بر روی لیوان قرار می گیرد ، امکان پاک شده تصویر چاپ شده بر روی لیوان تبلیغاتی شما تقریبا به صفر می رسد . اکنون می توانید کاغذی که طرح بر روی آن پرینت شده را از لیوان جدا کنید و از زیبایی لیوان خود با طرح دلخواهتان لذت ببرید .

از مزایای چاپ سابلیمیشن بر روی لیوان سرامیکی تبلیغاتی می توان به این موارد اشاره نمود :

- کیفیت بالا

- امکان چاپ روی محصولات مختلف با کیفیت بالا

 - ماندگاری طولانی

- امکان چاپ در تیراژ پایین ( حتی یک عدد )

- هزینه مناسب نسبت به دیگر چاپ ها

و ...

اگر قصد انتخاب لیوان تبلیغاتی با هزینه کمتر هستید ، لیوان تبلیغاتی پلاستیکی می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد . این دسته از هدایای تبلیغاتی نیز دارای تنوع بالا می باشد . چاپ مناسب لیوان پلاستیکی تبلیغاتی ، چاپ تامپو می باشد . طرح شما به صورت تک رنگ یا در صورت امکان چند رنگ بر روی لیوان شما چاپ می شود .

لیوان تبلیغاتی فلزی نیز گزینه ای مناسب جهت تبلیغات می باشد . نوع چاپ بر روی این دسته از لیوان های تبلیغاتی ، حک لیزر است .

و در پایان لیوان تبلیغاتی یخی یا لیوان تبلیغاتی شیشه ای که قیمت مناسب تری به نسبت مدلها قبلی دارند . طرح شما با چاپ سیلک UV بر روی بدنه لیوان تبلیغاتی یخی نقش می بندد .

مجموعه هدایای تبلیغاتی آراگیفت با تضمین کیفیت لیوان و همچنین کیفیت چاپ ، شما را در انتخاب محصول مناسب جهت تبلیغات یاری می نماید .

 

نظرات