پنجشنبه 20 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

هدایای تبلیغاتی مناسب مسافران

هدایای تبلیغاتی مناسب مسافران
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/04/19 0 نظر 249 بازدید

هوشمندی شرکت تبلیغ کننده در شناخت مشتری و خریداری هدایای تبلیغاتی مناسب سفر، امتیازی عالی برای شرکت به شمار می رود. تنها کاری که نیاز است تا انجام دهید خرید تعدادی کالای مناسب و مفید و چاپ لوگوی بر روی آن ها و توزیع آن ها بین مشتریانتان است. در ادامه با هم به بررسی چند هدیه تبلیغاتی مفید و مناسب سفر خواهیم پرداخت.

هدایای تبلیغاتی مناسب مسافران

سفر بخشی مهم و جدانشدنی از زندگی هر انسان است. انسان ها به دلایل مختلف سفر می کنند. دلایل شغلی، دیدن اقوام و نزدیکان، دیدن مکان های جدید و یا کمپ زدن در طبیعت و دور شدن از شلوغی شهر و مشغله های کاری. برای لذت بردن و راحتی در سفر باید لوازمی به همراه داشت تا در مواقع ضروری از آن ها استفاده کرد. در طول سفر به هر حال برای مدتی دسترسی به بسیاری ازامکانات برای ما مقدور نیست و باید قبل از حرکت به فکر این موضوع باشیم. از طرفی به همراه داشتن برخی از لوازم نیز برای موقعیت های مختلف کاملا ضروری است.
این مساله فرصت مناسبی را در اختیار ما قرار می دهد تا با تهیه محصولات مناسب سفر و چاپ تبلیغات بر روی آن ها به توسعه ی کسب و کار خود کمک کنیم. قطعا شخص استفاده کننده از این کالاها در مواقع ضروری، هرگز برند و لوگوی چاپ شده بر روی آن را از یاد نخواهد برد. هوشمندی شرکت تبلیغ کننده در شناخت مشتری و خریداری هدایای تبلیغاتی مناسب سفر، امتیازی عالی برای شرکت به شمار می رود. تنها کاری که نیاز است تا انجام دهید خرید تعدادی کالای مناسب و مفید و چاپ لوگوی بر روی آن ها و توزیع آن ها بین مشتریانتان است. در ادامه با هم به بررسی چند هدیه تبلیغاتی مفید و مناسب سفر خواهیم پرداخت.

پاور بانک تبلیغاتی

شاید پاوربانک اولین و ضروری ترین وسیله ای باشد که نیاز است به همراه داشته باشیم. به هر حال در زندگی امروز در بسیاری از موارد از تلفن های همراه استفاده می کنیم و از طرفی برای مدتی دسترسی به جریان برق نخواهیم داشت پس حتما به یک پاوربانک برای شارژ مجدد موبایل نیاز پیدا خواهیم کرد. به نظر می رسد استفاده از این کالا به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار پرسود خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی برای مسافران

فلاسک تبلیغاتی

به هنگام سفر دیگر دسترسی به اجاق گاز، چای ساز یا قهوه ساز نیست. تقریبا تمام افراد به یک فلاسک در سفر نیاز دارند تا با نوشیدن یک لیوان چای یا قهوه داغ از خستگی سفر کم کنند و یا از آرامش محلی که در آن اقامت گزیده اند لذت ببرند. فلاسک های درجه دار از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار این روزها هستند.

ماگ تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی نیز گزینه ای بسیار مناسب برای مسافران است. وقتی برای نوشیدن  جرعه ای آب یا چای و قهوه به یک لیوان نیاز پیدا می کنند چرا از لیوان چاپ شده ی شما استفاده نکنند. بدین ترتیب نام برند شما مانند چراغی در گوشه ذهن مشتری روشن می ماند.

هدفون تبلیغاتی

به همراه داشتن یک هدفون نیز می تواند مفید باشد. در مواقعی مانند سوار شدن در قطار گوش دادن به یک موسیقی برای نشنیدن صدای قطار بسیار مناسب است. شاید اطرافیان ما در مسافرت علاقه ای به شنیدن موسیقی نداشته باشند پس یک هدفون نیز به عنوان هدیه تبلیغاتی گزینه ی جالبی می تواند باشد.

جاکارتی تبلیغاتی

با توجه به اینکه هر شخص در ایران تعداد زیادی کارت بانکی و یا کارت های هوشمند دیگری از قبیل کارت ملی،کارت سوخت و...به همراه دارد جاکارتی تبلیغاتی وسیله ای بسیار کاربردی خواهد بود. با جمع کردن و قرار دادن تمام کارت های ضروری در یک جاکارتی از گم شدن و یا خراب شدن آن ها در هنگام مسافرت جلوگیری خواهیم کرد. استفاده ی درست از این گونه هدایای تبلیغاتی تاثیرات مثبت زیادی به همراه خواهد داشت.

ابزار چند کاره تبلیغاتی

ابزار چند کاره نیز یکی از کالاهای ضروری و مهم برای قرار دادن در چمدان مسافرتی است. این هدیه تبلیغاتی دارای قابلیت چند عملکرد مختلف بوده که در این گونه مواقع بسیار کاربردی و سودمند خواهند بود.

جعبه ابزار تبلیغاتی

وجود ابزار در هر منزل، دفتر کار و یا خودرویی جزء واجبات است. اگر برای مسافرت از خودروی شخصی استفاده می کنید حتما یک سری ابزار کاربردی را به همراه خود داشته باشید. جعبه ابزار، از هدایای تبلیغاتی مورد علاقه شرکت های خودرو سازی و شرکت های وارد کننده قطعات خودرو می باشد.

چراغ قوه

وجود چراغ قوه نیز در بسیاری از موارد کارگشا خواهد بود. هنگامی که در دل طبیعت کمپ بر پا کرده اید در زمان تاریک شدن هوا یک چراغ قوه بسیار مفید است. از این رو چراغ قوه را در دسته هدایای تبلیغاتی کاربردی جهت مسافرت قرار می دهیم.

اسپیکر بلوتوث تبلیغاتی

بسیاری از افراد دوست دارند تا موسیقی را با صدایی بلند و واضح گوش دهند و یا هدفون ها گوش آن ها را اذیت می کنند . در زمان مسافرت و در مواقعی که دسترسی به یک سیستم صوتی نیست چیزی بهتر از اسپیکر بلوتوث نمی تواند این مشکل را حل کند. اسپیکر بلوتوث تبلیغاتی از هدایای تبلیغاتی الکترونیک است که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه اقشار مختلف بوده است و به همین دلیل از گزینه های مناسب جهت چاپ تبلیغات می باشد.

هدیه تبلیغاتی برای مسافر
در پایان اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که انتخاب زیرکانه و هوشمندانه هدایای تبلیغاتی می تواند فرصت های زیادی در جهت جذب مشتریان جدید برای شما فراهم نماید. هرچه یک هدیه تبلیغاتی مفیدتر و کاربردی تر باشد، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و در نقش یک بازار یاب  برای برند شما عمل خواهد کرد . کاربردی بودن کالا و میزان نیاز به آن محصول در شرایط مختلف فاکتورهای مهمی هستند که باید در انتخاب یک محصول تبلیغاتی در نظر گرفت.

نظرات