يکشنبه 13 فروردين 1402

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی فلزی

توضیحات

خودکار تبلیغاتی فلزی

خودکار تبلیغاتی فلزی یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی است که به راحتی و با هزینه ای کم می توان آن را تهیه و جهت تبلیغات استفاده کرد. خودکار یکی از کاربردی ترین لوازم مورد استفاده در جامعه می باشد.

خودکار تبلیغاتی ساده اما تاثیر گذار

برای انجام کارهای دفتری ، نوشتن اطلاعات ، نوشتن شماره ها و سفارش ها و بسیاری از موارد به همراه داشتن یک خودکار ضروری است ، هر یک از این موقعیت‌ها فرصتی را برای شرکت شما فراهم می‌کند تا با سفارش خودکار تبلیغاتی فلزی و چاپ لوگوی خود بر روی آن  در افکار عمومی تاثیر بگذارید. از این رو هدیه خودکار تبلیغاتی فلزی و یا خودکار تبلیغاتی پلاستیکی جزء اولین گزینه هایی می باشند که به طور گسترده توسط شرکت ها در سراسر جهان جهت ارائه به مشتریان به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می شود.

چگونه مناسب ترین خودکار تبلیغاتی را انتخاب کنیم؟

با توجه به برند ها و مدل های بسیار زیاد موجود در بازار ، انتخاب خودکار تبلیغاتی مناسب می تواند گاهی سخت و طاقت فرسا باشد . برای سهولت در انتخاب یک خودکار تبلیغاتی باید نکاتی را مورد توجه داشت و از کارکرد انواع خودکارهای تبلیغاتی فلزی مطلع بود تا بهترین گزینه را در میان انبوهی از هدایای تبلیغاتی انتخاب و استفاده کرد. با خودکار تبلیغاتی ارزان میتوانید هم کیفیت و هم تبلیغات در تعداد بالا را همزمان داشته باشید.

انواع خودکارهای تبلیغاتی

  • خودکار فلزی
  • خودکار پلاستیکی
  • خودکار  فشاری
  • خودکار پیجی
  • خودکار  تاچ دار
  • روان نویس
  • خود نویس

 خودکار تبلیغاتی فلزی یا پلاستیکی فشاری یا پیچی مزایای خاص خود را دارند و خودکار تبلیغاتی تاچ دار با کارکردی دو منظوره یک هدیه تبلیغاتی مناسب است. روان نویس تبلیغاتی با نوک باریک و جوهر روان خود یکی از پرطرفدار ترین هدایای تبلیغاتی می باشند.  انواع خودنویس تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی و روان نویس تبلیغاتی بیشترین استفاده را در زمینه ی هدایای تبلیغاتی دارند. هدایای تبلیغاتی آراگیفت جایی است که می توانید بهترین خودکارهای تبلیغاتی موجود در بازار را پیدا کرده وبا چاپ لوگوی خود بر روی آن یک کالای تبلیغاتی مناسب برای ارائه به مشتریان داشته باشید.

بهترین انتخاب هنگام خرید خودکار های تبلیغاتی  

زمانی که صاحبان برند تصمیم می گیرند تا از خودکار جهت هدایای تبلیغاتی استفاده کنند خودکارهای پوینت بال ( نوک ساچمه ای ) جزء اولین گزینه ها محسوب می شوند . از مدیران شرکت ها تا دانش آموزان مدارس یا هر شخصی به خودکاری محکم و روان نیاز دارند تا کارهای خود را بدون زحمت انجام دهند.

بهترین خودکار برای هدیه در نمایشگاه ها و یا کارمندان

هدیه خودکار تبلیغاتی فلزی برای صاحبان برندها هدیه تبلیغاتی مناسبی است تا لوگوی خود را بر روی آن چاپ و در نمایشگاه های تجاری و یا به کارمندان زیر مجموعه ی خود ارائه دهند. برای هر نوع مناسبت یا گروه مخاطب مورد نظر خودکار فلزی تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی مناسب و مطمئن میباشد .
خودکار تبلیغاتی پورتوک ، خودکار تبلیغاتی هانوفر و خودکار تبلیغاتی اشل گزینه های بسیار متنوعی برای ارائه در این زمینه دارند.

بهترین خودکار برای هدیه به مدیران

شاید برای مدیران و افراد خاص دنبال یک خودکار تبلیغاتی خاص و شیک باشید. برای این کار می توانید از انواع خودنویس های تبلیغاتی و یا خودکارهای مدیریتی تبلیغاتی لوکس و حتی از ست تبلیغاتی خودکار و خودنویس و روان نویس استفاده کنید.برند های معتبر و قدیمی یوروپن ، شیفر ، کراس ، ایپلمات و... گزینه های بسیار زیاد و مناسبی برای این امر در اختیار شما قرار می دهند.

خودنویس تبلیغاتی جزء هدایای تبلیغاتی خاص و شیک محسوب می شوند . نکته ای که خودنویس تبلیغاتی را از سایر هدایای تبلیغاتی متمایز میکند این است که این امکان را به شما میدهد تا به راحتی و با کمترین فشار انگشت بنویسید در حالی که نوک ظریف و با کیفیت خودنویس تبلیغاتی جریان جوهر را برای بالا رفتن کیفیت نوشتن کنترل می کند. با چاپ لوگوی خود بر روی خودنویس تبلیغاتی می توانید آن را شخصی سازی کرده و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی شیک و با کیفیت به مشتریان  یا شرکای تجاری خود ارائه دهید. یک خودنویس تبلیغاتی زیبا به راحتی می تواند طرف مقابل را تحت تاثیر قرار دهد.

خود کار تبلیغاتی تاچ دار چیست و چه استفاده هایی دارد؟

با توجه به اینکه امروزه همه از گوشی های هوشمند و تبلت ها استفاده می کنند ، خودکارهای تبلیغاتی استایلوس (خودکار تبلیغاتی تاچ دار) می تواند یکی از بهترین خودکارهای تبلیغاتی باشند. با این خودکار تبلیغاتی هم می توانید کارهای نوشتاری را انجام دهید و هم می توانید با استفاده از تاچ آن به راحتی با تبلت یا گوشی کار کنید.
از طرفی برای بسیاری از افراد وجود یک خودکار به عنوان وسیله ی جانبی در هنگام استفاده از گوشی هوشمندشان بسیار لازم و ضروری می باشد. از این گذشته هیچ کسی دوست ندارد برای لمس صفحه نمایش خود دچار مشکل شود بنابراین یک خودکار تاچ تبلیغاتی کار را آسان می کند. استفاده از قسمت تاچ خودکار تبلیغاتی دقت را در هنگام تایپ کردن افزایش می دهد. به همین دلایل این نوع خودکار فلزی تبلیغاتی می تواند برای مشتریان ، کارمندان و شرکت کنندگان سمینار ها و رویدادها بسیار ارزشمند باشد.

خودکار تبلیغاتی گیره دار

خودکار تبلیغاتی گیره دار به طور خاص برای قرار گرفتن در کنار دفترچه یادداشت تبلیغاتی یا کتاب طراحی شده است . خودکار گیره دار با قرار گرفتن در جیب پیراهن و یا کت درمواقع مختلف به راحتی در دسترس میباشد.از مزایای خودکار تبلیغاتی فلزی  سبک و مقاوم بودن آن است و با چاپ لیزر بر روی آن یک لوگوی ماندگار خواهید داشت.مغزی خودکار های فلزی نیز از نوع پارکری و قابل تعویض می باشد.

نحوه سفارش خودکار تبلیغاتی فلزی

سفارش خودکار تبلیغاتی فلزی بسیار ساده بوده و شما می توانید بعد از اولویت بندی ها برای پیدا کردن هدیه خودکار تبلیغاتی فلزی مناسب در سایت جستجو کرده و یا جهت مشاوره با ما تماس بگیرید. بعد از سفارش خودکار تبلیغاتی فلزی لوگو و یا متن مورد نظری  را که می خواهید بر روی خودکار تبلیغاتی چاپ شود برای ما ارسال می کنید و به راحتی صاحب یک هدیه خودکار فلزی تبلیغاتی شخصی سازی شده خواهید شد.

پرفروش ترین خود کار فلزی تبلیغات


محصولاتی که در ادامه مطلب نام برده میشوند به عنوان پرفروش ترین محصولات ما در زمینه ی هدیه خودکار تبلیغاتی فلزی ارزان می باشند :
خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 103 ، خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 104 ، خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک 110 ، خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 113 ، خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 128 ، خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 140 ، خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 152 ، خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 167 ، خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 185 ، خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 186 ، خودکار فلزی تبلیغاتی اشل 916 ، خودکار فلزی تبلیغاتی اشل 918 ، خودکار فلزی تبلیغاتی اشل 920 ، خودکار فلزی تبلیغاتی اشل 928 ، خودکار فلزی تبلیغاتی اشل 1108 ، خودنویس تبلیغاتی ملودی 37 ، ست تبلیغاتی خودکار و خودنویس ملودی 37 .

شیک ترین هدیه به افراد خاص

همچنین محصولات زیر جزء پرفروش ترین هدیه خودکار تبلیغاتی فلزی مناسب مدیران و افراد خاص می باشند :
خوکار تبلیغاتی فلزی یوروپن Cool، خوکار تبلیغاتی فلزی یوروپن Amazon ، خوکار تبلیغاتی فلزی یوروپن Smart ، خوکار تبلیغاتی فلزی یوروپن Ring ، خوکار تبلیغاتی فلزی یوروپن Far ، خوکار تبلیغاتی فلزی یوروپن Stark ، خوکار تبلیغاتی فلزی یوروپن full ، خودکار تبلیغاتی فلزی ایپلمات Lord  ، خودکار تبلیغاتی فلزی ایپلمات Schmidts ، خودکار تبلیغاتی فلزی ایپلمات Pizza ، خودکار تبلیغاتی فلزی ایپلمات Ellesse ، خودکار تبلیغاتی فلزی ایپلمات Solo ، خودکار تبلیغاتی فلزی ایپلمات Rio ، خودکار تبلیغاتی فلزی کراس Century II  ، خودکار تبلیغاتی فلزی کراس Townsend ، خودکار تبلیغاتی فلزی کراس Peerless 125 ، خودکار تبلیغاتی فلزی کراس Calais ، خودکار تبلیغاتی فلزی شیفر Sentinel ، خودکار تبلیغاتی فلزی شیفر Prelude ، خودکار تبلیغاتی فلزی شیفر Sagaris ، خودکار تبلیغاتی فلزی شیفر Legacy ، خودکار تبلیغاتی فلزی شیفر 300

(نمایش بیشتر)