• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی فلزی

خودکار تبلیغاتی فلزی
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/08/20 0 نظر 477 بازدید

 

 

   خودکار تبلیغاتی یکی از پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی موجود در بازار است . خودکار تبلیغاتی در دو نوع پلاستیکی و فلزی به دلیل قیمت مناسب و به صرفه ، اهمیت و محبوبیت زیادی بین مشتریان هدایای تبلیغاتی دارند . در این مقاله نگاهی داریم به خودکار تبلیغاتی فلزی و انواع مختلف آن .

استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از روشهای بازاریابی و و تبلیغاتی است . این روش کاربردی چندین سال است در سرتاسر جهان به کار می رود و تاثیر خود را به همه نشان داده است . از انواع هدایای تبلیغاتی که در اکثر کشورها کاربرد زیاد دارد ، می توان به خودکار تبلیغاتی فلزی ، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، لیوان تبلیغاتی سرامیکی ، فلش تبلیغاتی ، پاوربانک ، ست مدیریتی ، جاکلیدی ، اسپیکر و ... اشاره نمود . هر کدام از این هدایای تبلیغاتی به نسبت کیفیت و قیمت برای سازمان های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند .  

 

  

خودکار تبلیغاتی یکی از پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی موجود در بازار است . خودکار تبلیغاتی در دو نوع پلاستیکی و فلزی ، اهمیت و محبوبیت فراوانی بین مشتریان هدایای تبلیغاتی دارند .برند شما با چاپ تامپو بر روی خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، و با حک لیزر بر روی خودکار فلزی تبلیغاتی ماندگار می شود .

   در این مقاله اشاره ای داریم به نقش یکی از پرفروش ترین و پر کاربردترین هدایای تبلیغاتی در امر تبلیغات : خودکار تبلیغاتی فلزی.

خودکارهای تبلیغاتی فلزی موجود در بازار عمدتا با کیفیت های بالا و ظاهر زیبا در رنگبندی های متنوع ارائه می گردند . مغزی های با کیفیت ، جوهر نرم و روان و نوشتار آسان مواردی است که می توان در مورد پر فروش بودن این هدایای تبلیغاتی به آنها اشاره نمود .

   در دسته بندی هدایای تبلیغاتی ، عنوان خودکار تبلیغاتی فلزی به خودکارهای فلزی معمولی با قیمت زیر صدهزار تومان اتلاق می شود . این دسته از خودکار فلزی تبلیغاتی برای سازمانهای مختلف ، نمایشگاه ها، سمینار ها، کنفرانس ها و ... در تیراژ بالا خریداری می گردند. خودکار فلزی تبلیغاتی در چند نوع مختلف موجود می باشد . اکثر خودکارهای این دسته از هدایای تبلیغاتی مکانیسم فشاری دارند . تعداد محدودی هستند که کمرپیچ باشند . مانند خودکار تبلیغاتی تاچ که در ابتدای نوک یا انتهای خودکار دارای قسمت پلاستیکی است و برای استفاده تبلت و موبایل مورد استفاده قرار می گیرد و هم مدل کمرپیچ آن موجود است و هم مدل فشاری .. یک سری خودکار تبلیغاتی فلزی دیگر در این دسته دارای فلش نیز می باشند که به عنوان فلش خودکاری یا خودکار فلش دار در بازار شناخته می شوند . این دسته از خودکار تبلیغاتی فلزی قیمت متعادل تری به نسبت دسته های بعدی دارد .

   دسته ای دیگر از خودکارهای فلزی با قیمت های بالاتر نیز به فروش می رسد که جهت اهدا به مدیران و افراد خاصتر مورد استفاده قرار می گیرد . به عنوان مثال برند خودکار تبلیغاتی ملودی ، هانوفر یا یوروپن را می توان در این دسته از هدایای تبلیغاتی قرار داد .

 

   دسته بعدی خودکار تبلیغاتی لوکس است . این دسته که شامل تک فروشی نیز می گردد شامل خودکارهایی از برندهای لوکس بازار هستند . بعنوان مثال خودکار تبلیغاتی کراس ، خودکار تبلیغاتی شیفر ، خودکار تبلیغاتی پیرکاردین ، خودکار تبلیغاتی ایپلمات ، خودکار تبلیغاتی یوروپن . این دسته از خودکار تبلیغاتی فلزی به صورت ست مدیریتی لوکس نیز به فروش می رسد . ست سه تایی خودنویس ، روان نویس و خودکار تبلیغاتی ، یا ست جفتی خودنویس و خودکار یا روتن نویس و خودکار تبلیغاتی . و حتی خودکار تک . این برندها از برندهای معروف و لوکس موجود در بازار هستند . به علت قیمت بالای این دسته از خودکار فلزی تبلیغاتی ، جهت رفاه مشتری به صورت تک نیز به فروش می رسند . در تولید قطعات این خودکارهای تبلیغاتی ، عمدتا از آبکاری طلا ، نقره یا پالادیوم استفاده شده . نوک بعضی از این خودکارهای لوکس از طلای 18 عیار است.

   و در انتها به قلم های کلکسیونی اشاره می کنیم . قلم های بسیار لاکچری و خاص که اکثرا به تعداد مشخصی تولید شده و به فروش می رسند . اکثر محصولات این دسته از هدایای تبلیغاتی آبکاری طلا دارند . نوک و گیره برخی از این قلم های لوکس طلا تهیه شده است . مانند قلم کلکسیونی صد سالگی شیفر که بدنه آن و نوک خودنویس از طلای 18 عیار ساخته شده و روی گیره آن یک نگین الماس تعبیه شده است . یا قلم کراس PEERLESS LONDON که گیره و قطعات با طلای 23 عیار آبکاری شده و روکش قلم نیز طلای 23 عیار می باشد . انتهای قلم با نگین یاقوت سواروسکی تزئین شده است. و سایر مدلهای لوکس.

 

  خودکار فلزی تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی است که در نمایشگاه ها هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . با حک لوگو خود بر روی این هدایای تبلیغاتی ، هدیه ای ماندگار به اطرافیان خود می دهید و نامتان ماندگار می شود.

 

 

  

نظرات