سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/17 0 نظر 3,503 بازدید

 

 

 

با توجه به رشد تکنولوژی همچنان بسیاری از انسان ها برای انجام کارها و یادداشت برداری و امور مکاتبه ای نیازمند خودکار میباشند. پس بهتر است

اجازه دهید لوگوی شما بنویسد . 

با توجه به رشد تکنولوژی همچنان بسیاری از انسان ها برای انجام کارها و یادداشت برداری و امور مکاتبه ای نیازمند خودکار میباشند. پس بهتر است

اجازه دهید لوگوی شما بنویسد . 

زمانی که برای خرید هدایای تبلیغاتی در حال جستجو میباشید اولین کالایی که به آن برخورد میکنی خودکار تبلیغاتی میباشد.خودکار تبلیغاتی یکی از رایج ترین و میتوان گفت ارزان ترین هدایای تبلیغاتی است. سال های سال است که انسان برای انجام بسیاری از امور نوشتاری از خودکار ، خودنویس و یا روان نویس استفاده مینماید حتی رشد روز افزون تکنولوژی نیز هنوز نتوانسته مانع از استفاد ه انسان از خودکار گردد. هنوز استفاده از خودکار بسیار رایج و مرسوم است.

خودکار تبلیغاتی انواع گوناگونی دارد ، خودکار تبلیغاتی فلزی و خودکار تبلیغاتی پلاستیکی .خودکار های فلزی معمولا از جنس آلومینیوم ساخته میشوند و چاپ تبلیغاتی مناسب آن ها چاپ لیزر است. برند ها و مدل های زیادی از خودکار های فلزی در دنیا وجود دارند اما برند هایی که در بازار هدایای تبلیغاتی داخلی بیشتر استفاده میشوند عبارتند از : خودکار تبلیغاتی اشل ، خودکار تبلیغاتی پورتوک ، خودکار تبلیغاتی یوروپن ، خودکار تبلیغاتی شیفر ، خودکار تبلیغاتی ملودی ، خودکار تبلیغاتی کراس و خودکار تبلیغاتی هانوفر. در میان این موارد هم خودکار تبلیغاتی ارزان وجود دارد و هم مدل های لوکس و گران ثیمت که جزء هدایای تبلیغاتی خاص میباشند و مناسب مدیران ارشد و افراد خاص هستند.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی نیز دارای مدل های بسیار متنوع و گوناگونی میباشد ، محدوده قیمتی این خودکار ها آن ها را در زمره هدایای تبلیغاتی ارزان قرار میدهد. چاپ مناسب برای خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی چاپ تامپو بوده که نوعی چاپ جوهری میباشد. وقتی به تعداد زیادی از هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب جهت یک سمینار یا مناسبت یا هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی نیاز دارید خودکار تبلیغاتی حتما اولین  گزینه پیشنهادی میباشد.

هدایای تبلیغاتی آراگیفت وارد کننده انواع خودکارهای تبلیغاتی فلزی و پلاستیکی با کیفیت و قیمت مناسب بوده و میتواند شما را در این زمینه یاری نماید.

نظرات