• ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی بهترین گزینه در کمپین های بازاریابی

خودکار تبلیغاتی بهترین گزینه در کمپین های بازاریابی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/08/14 0 نظر 51 بازدید

خودکارها توسط افراد مختلف مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این شامل کودکان تا افراد مسن تر می شود، بنابراین این هدیه تبلیغاتی، مناسب طیف گسترده ای از مخاطبین است.

خودکار تبلیغاتی بهترین گزینه در کمپین های بازاریابی

خودکارهای تبلیغاتی همه جا هستند. در بانک‌ها، مغازه‌ها، حتی در کافه‌ها، این به این دلیل است که بسیاری از صاحبان مشاغل می‌دانند که قلم‌ها همیشه مصرف بالایی دارند و توسط طیف وسیعی از افراد مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو می‌توانند بر مردم تأثیر بگذارند. شک نکنید! هیچ راه بهتری جز استفاده از خودکار به عنوان هدیه تبلیغاتی برای معرفی نام تجاری خود وجود ندارد. خودکار تبلیغاتی به دلیل کاربردی بودن و استفاده توسط هر قشری، همیشه در کمپین ها ، سمینارها، نمایشگاه ها و ... مورد توجه قرار می گیرد.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی یوروپن

خودکار تبلیغاتی مدیریتی یوروپن

چرا خودکار تبلیغاتی را برای افزایش آگاهی از برند انتخاب کنید؟

همه در بیشتر مواقع، روزانه از خودکار استفاده می کنند. حتی با توجه به فناوری در حال توسعه، مردم همچنان به خودکارها نیاز دارند. هیچ راه ساده تری برای نوشتن یادداشت برای خود یا دیگران، نوشتن برنامه روزانه، نت برداری از دروس، نوشتن کارت تولد و ... برای مردم وجود ندارد، به همین دلیل، همه به یک خودکار نیاز دارند. هر چقدر هم که فناوری توسعه یابد، می توانیم تضمین کنیم که قلم ها همیشه استفاده خواهند شد.
مزیت دیگر این است که خودکارها توسط افراد مختلف مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این شامل کودکان تا افراد مسن تر می شود، بنابراین این هدیه تبلیغاتی، مناسب طیف گسترده ای از مخاطبین است.

خودکار مدیریتی تبلیغاتی ایپلمات

خودکار مدیریتی تبلیغاتی ایپلمات

بر خلاف بسیاری از هدایای تبلیغاتی، حمل یک خودکار تبلیغاتی بسیار آسان است. یک خودکار نه جای زیادی اشغال می کند و نه وزن زیادی دارد که برای شما آزار دهنده باشد. شما می توانید آن ها را در کیف، جیب شلوار یا حتی داخل جیب پیراهن خود حمل کنید. اگر بخواهید لوگو یا اسم خود را بر روی قلم قرار دهید، آن ها می توانند موفق تر از کارت های ویزیت باشند. به این فکر کنید، از چه چیزی بیشتر قدردانی می کنید، یک خودکار تبلیغاتی یا یک کارت ویزیت؟ یک کارت ویزیت احتمالاً در داخل کیف پول شما قرار می گیرد و دوباره دیده نمی شود. و حتی ممکن است بعد از مدتی دور انداخته شود. در مقایسه، یک خودکار در هر بار استفاده دیده می شود و احتمالاً توسط گیرنده نگه داشته می شود. تا زمانیکه خراب شود یا جوهر آن رو به اتمام باشد. کمتر پیش می آید یک خودکار دور انداخته شود!

قلم مدیریتی تبلیغاتی کراس

قلم مدیریتی تبلیغاتی کراس

طبق یک نظرسنجی ASI، خودکار تبلیغاتی توسط یک فرد به طور متوسط پنج بار در روز استفاده می شود. این بدان معنی است که نه تنها خودکار شما توسط شخصی که از آن استفاده می کند مورد توجه قرار می گیرد، بلکه تمام افرادی که در اتاق هستند خودکار شما و نام شما را که بر روی آن نقش بسته است  مشاهده می کنند و این یک امتیاز عالی برای معرفی شما است. این باعث می شود برند شما در معرض دید افرادی قرار بگیرد که ممکن است قبلاً به آن ها دسترسی نداشته باشید. حال فرض کنید تعداد زیادی از یک خودکار تبلیغاتی خریداری کرده باشید و در ادارات مختلف و در بین کارمندان مختلف یا طیف گسترده ای از ارباب رجوع دست به دست شود . این یعنی هزاران بازدید از برند شما در هر روز!

خودکار مدیریتی تبلیغاتی شیفر

خودکار مدیریتی تبلیغاتی شیفر

مواردی که باید هنگام انتخاب خودکار تبلیغاتی خود در نظر بگیرید

وقتی صحبت از قلم های تبلیغاتی می شود طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح ها با رنج قیمتی بسیار متفاوت را می توانید انتخاب کنید. اگر از نظر بودجه محدودیت دارید، می توانید یک خودکار تبلیغاتی فلزی و یا پلاستیکی بسیار ساده ولی با کیفیت را انتخاب کنید، در حالی که اگر بودجه بیشتری دارید، می توانید یک خودکار مدیریتی شیک تر و حتی از برندهای معروف را انتخاب کنید.

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک

هنگام انتخاب مدل و رنگ قلم های خود، مطمئن شوید که به بازار هدف خود فکر می کنید. انتخاب هدایای تبلیغاتی که دوست دارید بسیار آسان است، اما اگر در حین انجام این کار به بازار هدف خود فکر نکنید، بعید است که به اندازه کافی در این کار موفق باشید و نمی توانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

سفارش هدایای تبلیغاتی

اگر می‌خواهید تصمیم بگیرید که کدام یک از هدیای تبلیغاتی را انتخاب کنید، پس حتما خودکار تبلیغاتی را در نظر بگیرید، آنها همیشه اولین، بهترین و راحت ترین گزینه هستند. همچنین به دلیل رنج قیمت متفاوتی که دارند همیشه گزینه ای مقرون به صرفه برای صاحبان مشاغل به شمار می آیند. قسمت خودکار تبلیغاتی فلزی و خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ما را در وب سایت آراگیفت بررسی کنید تا قلم چاپی مناسب خود را پیدا کنید، همچنین لوکس ترین و شیک ترین قلم ها  را در بین برند های معتبر و باکیفیت موجود در بخش مشاهده نمایید.

نظرات