• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

توضیحات

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی است که به راحتی و با هزینه ای کم می توان آن را تهیه و جهت تبلیغات استفاده نمود. خودکار یکی از کاربردی ترین لوازم مورد استفاده در جامعه می باشد. بر روی هر میز وجود یک خودکار ضروری است. کارهای دفتری، نوشتن اطلاعات، نوشتن شماره ها و سفارش ها و بسیاری از موارد دیگر تنها با یک خودکار انجام می شود. هر یک از این موقعیت‌ها فرصتی را برای شرکت شما فراهم می‌کند تا با سفارش خودکار تبلیغاتی پلاستیکی و چاپ لوگوی خود روی آن در ذهن مشتریان ماندگار شوید.
 طی سال ها تحقیقات بر روی هدایای تبلیغاتی که توسط BPMA  انجام شده، آمار و اطلاعات حائز اهمیتی به دست آمده. به عنوان مثال در یک نظر سنجی از 1244 مدیر از طیف وسیعی از صنایع و نقش ها، 89% از آن ها یک خودکار تبلیغاتی بر روی میز خود دارند. از این رو خودکار تبلیغاتی را میتوان همچنان محبوب ترین هدیه تبلیغاتی ای دانست که به طور گسترده توسط شرکت ها در سراسر جهان جهت ارائه به مشتریان استفاده می شود.

چگونه بین دنیایی از خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، محصول مناسب خود را پیدا کنیم؟

 با توجه به برند ها و مدل های بسیار زیاد موجود در بازار، انتخاب محصولی مناسب می تواند گاهی سخت باشد. برای سهولت در انتخاب یک خودکار تبلیغاتی باید نکاتی را مورد توجه داشت و از کارکرد انواع خودکار مطلع بود تا بهترین گزینه را در میان انبوهی از هدایای تبلیغاتی انتخاب کرد. با خودکار تبلیغاتی ارزان میتوانید تبلیغات در تعداد بالا با هزینه ای پایین را تجربه کنید. خودکار با بدنه ی فلزی مزایای خاص خود را دارد و خودکار تبلیغاتی تاچ دار با کارکردی دو منظوره یک محصول جذاب است. هدایای تبلیغاتی آراگیفت جایی است که می توانید بهترین کالاهای موجود در بازار را در آن مورد بررسی قرار داده و با سفارش و چاپ لوگوی خود بر روی آن ها یک کالای تبلیغاتی مناسب برای ارائه به مشتریان داشته باشید.

خودکار تبلیغاتی پوینت بال ( نوک ساچمه ای )

زمانی که صاحبان برند تصمیم می گیرند تا از خودکار جهت هدایای تبلیغاتی استفاده کنند باید تا حدودی به کارایی و عملکرد خودکار ها آشنا باشند تا بازخورد مناسب دریافت کنند. به عنوان مثال خودکارهای پوینت بال ( نوک ساچمه ای ) پر مصرف ترین نوع خودکار ها هستند و از این رو جزء اولین گزینه ها محسوب می شوند. از مدیران شرکت ها تا دانش آموزان مدارس یا هر شخصی به خودکاری محکم و روان نیاز دارند تا کارهای خود را بدون زحمت انجام دهد.

خودکار تبلیغاتی تاچ دار

امروزه همه از گوشی های هوشمند و تبلت ها استفاده می کنند، توجه به این نکته می تواند خودکارهای استایلوس (خودکار تبلیغاتی تاچ دار) را به یک هدیه تبلیغاتی هوشمند تبدیل نماید. با این خودکار تبلیغاتی هم می توانید کارهای نوشتاری را انجام دهید و هم می توانید با استفاده از تاچ آن به راحتی با تبلت یا گوشی کار کنید. از طرفی برای بسیاری از افراد وجود یک خودکار به عنوان وسیله ی جانبی در هنگام استفاده از گوشی هوشمندشان بسیار لازم و ضروری است. از این گذشته هیچ کسی دوست ندارد برای لمس صفحه نمایش خود دچار مشکل شود بنابراین یک خودکار تاچ تبلیغاتی کار را آسان می کند. استفاده از قسمت تاچ خودکار تبلیغاتی دقت را در هنگام تایپ کردن افزایش می دهد.

خودکار تبلیغاتی گیره دار

خودکار تبلیغاتی گیره دار به طور خاص برای قرار گرفتن در کنار دفترچه یادداشت تبلیغاتی یا کتاب طراحی شده است. خودکار گیره دار با قرار گرفتن در جیب پیراهن و یا کت درمواقع مختلف به راحتی در دسترس می باشد.
اقلام تبلیغاتی به طور کلی یک راه عالی برای نمایش برند و لوگوی تجارت شما در زیر نگاه روزمره ی همه است. به طور خاص محصولی مانند خودکار که بسیار پراستفاده می باشد. خودکار پلاستیکی را میتوان ارزان ترین هدیه تبلیغاتی بر شمرد و از این جهت برای سفارش در تعداد بالا و توزیع در همایش ها بهترین گزینه ی موجود می باشد. این محصول در رنگ بندی های متنوع و با مکانیسم عملکرد فشاری یا پیچی در بازار موجود است. چاپ مناسب برای این کالا چاپ تامپو می باشد. اگر قصد دارید تا با صرف هزینه ای پایین بیشترین بهره وری را به دست آورید ما خودکار تبلیغاتی پلاستیکی را به شما پیشنهاد می دهیم.

چگونه ثبت سفارش کنیم؟

 سفارش خودکار تبلیغاتی پلاستیکی بسیار ساده بوده و شما می توانید به آسانی جهت مشاوره با آراگیفت تماس بگیرید. بعد از سفارش، لوگو و یا اطلاعات مورد نظری  را که می خواهید بر روی محصول چاپ شود برای ما ارسال کنید و به راحتی صاحب یک خودکار پلاستیکی تبلیغاتی شخصی سازی شده خواهید شد.
در مجموع با اطمینان می توان گفت که هدیه خودکار تبلیغاتی پلاستیکی جزء اولین و بهترین گزینه ها برای یک هدیه تبلیغاتی می باشد. برای سفارش خودکار تبلیغاتی پلاستیکی تنها یک تماس با آراگیفت کافی است.

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان فقط کافیست شماره زیر را لمس کنید :

09125950501

(نمایش بیشتر)