• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/08/17 0 نظر 518 بازدید

 

 

اکثر شرکت ها و سازمان ها جهت تبلیغات ، به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان و به صرفه هستند . تا بتوانند با صرف هزینه اندک ، تبلیغات مورد قبولی ارائه دهند . یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان و بسیار پر کاربرد ، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی است .در واقع می توان از خودکار پلاستیکی به عنوان ارزان ترین و پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی نام برد . در این مقاله مفصلا راجع به خودکار پلاستیکی تبلیغاتی مطالعه بفرمایید .

   استفاده از هدایای تبلیغاتی روشی تاثیر گذار جهت افزایش فروش و همچنین افزایش مشتری می باشد . چندین سال است که انواع هدایای تبلیغاتی توسط شرکت ها خریداری شده و در مناسبت های گوناگون مانند اعیاد مختلف ، نمایشگاه ها ، سمینارها ، سفرها و ... توزیع می گردد . هدایای تبلیغاتی بسته به نوع مراسم ، افراد ، و شخصیت هایی که هدیه به آنها اهدا می شود متفاوت هستند . که بر همین اساس هدایای تبلیغاتی انتخاب و قیمت گذاری می گردد . از خودکار پلاستیکی ارزان ، جاکلیدی و ... با قیمتهای پایین گرفته تا ستهای مدیریتی لوکس ، خودکارها و قلم های کلکسیونی و هدایای تبلیغاتی لوکس و گرانبها در فروشگاه های هدایای تبلیغاتی عرضه می گردند .

   خودکار تبلیغاتی پلاستیکی از ارزان ترین و پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی است که بخاطر ارزان بودن ، در تعداد بالا برای سفارش گزینه ای مقرون به صرفه می باشد . از خودکار تبلیغاتی پلاستیکی جهت هدایای تبلیغاتی سازمانی ، بسیار زیاد استفاده می شود . این خودکار های تبلیغاتی به چند دلیل گزینه ای بی نظیر جهت تبلیغات و چاپ هستند که در ادامه مطلب به این دلایل اشاره می گردد .

   دلیل اول همانطور که اشاره شد ارزان بودن و مقرون به صرفه بودن این خودکار های تبلیغاتی است . سفارشات حداقل بالای 1000 عدد از این هدایای تبلیغاتی هزینه کمی را برای مشتریان به دنبال دارد .

   تنوع بسیار بالای خودکار تبلیغاتی پلاستیکی دلیل دومی است که به آن اشاره می گردد . از نظر شکل ظاهری و رنگبندی ، این خودکارها به گونه ای طراحی می شوند که مشتری با هر سلیقه ای بتواند حداقل چهار الی پنج مورد از این هدایای تبلیغاتی را بپسندد و از میان آنها به انتخاب نهایی خود برسد .

   دلیل سومی که می توان به آن توجه نمود کاربردی بودن خودکار تبلیغاتی است . در تمامی ادارات ، تمامی کارمندان از خودکار استفاده می کنند . چنانچه برند شما بر روی خودکاری که در یک اداره پر رفت و آمد توزیع شده چاپ شده باشد ، این می تواند تبلیغی ایده آل برای شرکت شما و در پی آن افزایش محسوس مشتریان شما باشد .

   چهارمین دلیلی که می توان به آن اشاره کرد اینست که با چاپ یک طرح زیبا و یک متن تاثیر گذار بر روی یک خودکار تبلیغاتی ، لوگو و شعار شرکت و موسسه شما در میان طیف گسترده ای از مشتریان و افراد پخش خواهد شد و این به معنی موفقیت شما در انتخاب هدایای تبلیغاتی خواهد بود .

 

 

   خودکار تبلیغاتی پلاستیکی چند نوع مختلف دارد و با چند مکانیسم مختلف عمل می کنند .  

   یکی از عملکردها بصورت کمرپیچ است . به این صورت که با چرخاندن کمر خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، نوک آن از بدنه بیرون می آید و قابل استفاده است .

   عملکرد بعدی مکانیسم فشاری است . با فشاردادن انتهای خودکار پلاستیکی تبلیغاتی ، نوک آن بیرون می آید و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

   برخی از خودکار پلاستیکی ارزان نیز درب دار هستند که از قدیم الایام در بازار وجود دارند .

   از خودکارهای تبلیغاتی جدید که چند سالی است در بازار هدایای تبلیغاتی بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است ، خودکار تاچ است . این نوع خودکار پلاستیکی تبلیغاتی تاچ دار در ابتدا یا انتها دارای یک بخش نیم دایره از جنس پلاستیک انعطاف پذیر است که کی توان از این مدل خودکار پلاستیکی تبلیغاتی جهت استفاده از گوشی یا تبلیت استفاده نمود .

   یکی دیگر از انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ارزان ، خودکار پلاستیکی هولدر دار است . انتهای این مدل هدایای تبلیغاتی به گونه ای طراحی شده است که می توان گوشی را روی این قسمت بر روی میز یا زمین قرار داد.

   در انتهای برخی دیگر از خودکارها تکه پارچه ای تعبیه شده که جهت پاک کردن صفحه گوشی بسیار کاربردی می باشد .

   خودکار تبلیغاتی پلاستیکی پایه دار یا خودکار تبلیغاتی پلاستیکی رومیزی از انواع دیگر خودکار پلاستیکی تبلیغاتی است . از مدل هدایای تبلیغاتی را بیشتر در بانک ها و دفاتر شلوغ دولتی مشاهده می کنیم .

   در انتهای این مقاله اشاره ای داریم به چاپ تبلیغات بر روی این هدایای تبلیغاتی . چاپ مناسب برای خودکار پلاستیکی تبلیغاتی چاپ تامپو می باشد که بسته به طرح مشتری می توان به صورت تک رنگ یا چند رنگ با ماندگاری بالا چاپ زد . چاپ تامپو به صرفه ترین نو چاپ برای خودکارهای پلاستیکی است .

   همچنین از چاپ فلت بد نیز می توان برای انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی استفاده نمود . در هر دو نوع چاپ از مواد اولیه با کیفیت استفاده می گردد تا بیشترین ماندگاری را داشته باشد .

 

نظرات