پنجشنبه 13 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

فلش تبلیغاتی

توضیحات

فلش تبلیغاتی

استفاده از هدایای تبلیغاتی همیشه به این منظور بوده است تا برند خود را به صورت مداوم در مقابل دید مشتریان و مخاطبان قرار دهید. اما در بازاری پر از برندهای گوناگون چگونه می‌توان برجسته شد؟ برای این کار نیاز به یک استراتژی کاربردی در انتخاب، خرید و استفاده از هدایای تبلیغاتی دارید. فلش تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد است. برای آنکه بدانیم چرا هدیه فلش تبلیغاتی میتواند بسیار موثر و مفید واقع شود به چند نکته اشاره خواهیم کرد. هدایای تبلیغاتی آراگیفت با ارائه انواع هدیه فلش تبلیغاتی و راهکارهای آسان جهت سفارش فلش تبلیغاتی به سادگی می تواند شما را به اهدافتان برساند. فلش کارتی تبلیغاتی می تواند همانند یک کارت ویزیت زیبا همیشه همراه مشتریان باشد.

انواع فلش های تبلیغاتی:

به طور کلی این فلش‌ها به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

  • فلش فلزی
  • فلش چرمی
  • فلش کریستالی
  • فلش کارتی
  • فلش کلیدی
  • فلش خودکاری

انواع فلش فلزی تبلیغاتی قابلیت اتصال به حلقه ی جاکلیدی و یا سوئیچ خودرو را دارند. فلش چرمی تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی شیک وخاص می باشد. فلش تبلیغاتی کریستالی با چاپ سه بعدی داخل فلش جلوه ای زیبا و منحصر به فرد پیدا خواهد کرد. اگر فایل هایی با حجم بالا دارید و به سرعت انتقال سریع نیاز دارید فلش تبلیغاتی USB 3.0  گزینه ای عالی محسوب می شود.

دلایل انتخاب فلش،‌ به عنوان هدیه تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه است به خصوص زمانی که هدیه فلش تبلیغاتی را به صورت عمده خریداری می کنید. در نتیجه بودجه بیشتری را ذخیره کرده و در موارد دیگر استفاده می کنید. با حذف تدریجی درایو های نوری در رایانه ها و دسترسی تمام مردم به دستگاهی با پورت USB، فلش ها بیشتر از گذشته کارایی پیدا کرده اند و به همراه داشتن یک فلش تقریبا ضروری می باشد. هرگونه اطلاعاتی را از عکس گرفته تا فیلم یا نرم افزار ها و ... به راحتی میتوان بر روی یک فلش تبلیغاتی بارگیری کرد با توجه به اینکه هدیه فلش تبلیغاتی با ظرفیت ها ی مختلف در بازار موجود است فایل های با حجم بالا را نیز به راحتی می توان بر روی فلش تبلیغاتی ذخیره نمود. فلش تبلیغاتی در ابعاد، اشکال و رنگ های مختلف در بازار هدایای تبلیغاتی موجود است تا هر نوع سلیقه ای را به سمت خود معطوف نماید. این دلایل می تواند برای سفارش فلش تبلیغاتی در جهت استفاده به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خوب و مقرون به صرفه کافی باشد.

بسیاری از برند ها در کنفرانس ها، نمایشگاه های تجاری و رویدادهای دیگر برای تبلیغ و ارائه ی هرچه بیشتر محصولات و خدمات خود نیاز به فلش تبلیغاتی دارند. تمام اطلاعات مربوط به خدمات و یا محصولات برند می تواند بر روی فلش تبلیغاتی ذخیره شده و در اختیار تعداد بیشتری از مشتریان قرار داده شود با این کار یک منبع اطلاعاتی همه جانبه در اختیار مشتریان احتمالی قرار می دهید و در نتیجه در زمانی کمتر به نتایجی بهتر می توان رسید. همچنین با تهیه فلش کارتی تبلیغاتی و چاپ کارت ویزیت بر روی آن با یک هدیه فلش تبلیغاتی به دو هدف خود می رسید. فلش تبلیغاتی کارتی به عنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی یک هدیه تبلیغاتی حرفه ای و بسیار مناسب می‌باشد.

در بسیاری از مشاغل نیاز است تا اطلاعاتی مانند گزارش های مشاوره ای و یا آماری و یا فایل های مختلفی را برای مشتریان خود از طرق مختلف ارسال نمایید برای این امر می توان از ایمیل یا فضای ابری استفاده کرد اما استفاده ازیک نسخه ی اضافه بر روی هدیه فلش تبلیغاتی با چاپ لوگوی خود می تواند نشان دهنده ی اهمیتی باشد که شما برای مشتریانتان قائل شده اید .

اغلب کسب کارها هدایایی به نشانه تشکر برای مشتریان و شرکای خود ارسال می کنند به خصوص در اعیاد و مناسبت های خاص. اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی کاربردی هستید فلش تبلیغاتی می تواند یک هدیه تبلیغاتی مناسب به صورت تک یا جزئی از یک سبد هدیه باشد. گیرنده هدیه شما ممکن است سال ها از فلش تبلیغاتی استفاده کند و هربار به برند شما فکر کند.

پرفروش ترین فلش‌های تبلیغاتی

از پرفروش ترین محصولات در زمینه هدیه فلش تبلیغاتی می توان به فلش‌های: فلزی D36، فلزی D39، فلزی D66، فلزی D50، فلزی D70، فلزی V3، فلزی D71، فلزی D69، فلش چرمی V1، چرمیD2، فلش کارتی، فلش کریستالی V5 و فلش تبلیغاتی کلیدی اشاره نمود.

آراگیفت،‌ بهترین در ارائه هدایای تبلیغاتی

چاپ مناسب برای فلش تبلیغاتی کارتی چاپ فلت و برای فلش تبلیغاتی فلزی چاپ لیزر می باشد. همچنین می توان برای فلش تبلیغاتی یک جعبه فلزی یا پلاستیکی نیز تهیه کرد. در مجموع و با توجه به نکات ذکر شده انتخاب هدیه فلش تبلیغاتی یک انتخاب هوشمندانه بوده که اهداف تبلیغاتی صاحبان برند را با هزینه ای پایین و در سریع ترین زمان ممکن محقق می سازد. جهت مشاوره و سفارش فلش تبلیغاتی تنها یک تماس با هدایای تبلیغاتی آرا گیفت کافیست تا شما را در این امری یاری و راهنمایی نماییم.   

آراگیفت ارائه کننده فلش تبلیغاتی با ظرفیت های 64G , 32G , 16G , 8G , 4G در قالب فلش کلیدی ، فلزی ، چرمی و ... در میان هدایای تبلیغاتی خود است .

مشتری گرامی ، تعیین قیمت فلش بصورت روزانه می باشد و در حال حاضر رو به افزایش است ، لطفا جهت اطلاع از قیمت های جدید تماس بگیرید .
 

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان فقط کافیست شماره زیر را لمس کنید :

09125950501

(نمایش بیشتر)