پنجشنبه 13 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

انواع هدایای تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/14 0 نظر 6,305 بازدید

 

 

هدایای تبلیغاتی دارای تنوع بسیار زیادی است . بطور کلی هر کالایی که بتوان بعنوان هدیه ، با چاپ لوگو و مشخصات شخصی به مشتریان داد ، می تواند یک هدیه تبلیغاتی باشد .

هدایای تبلیغاتی دارای تنوع بسیار زیادی است . بطور کلی هر کالایی که بتوان بعنوان هدیه ، با چاپ لوگو و مشخصات شخصی به مشتریان داد ، می تواند یک هدیه تبلیغاتی باشد .

هدایای تبلیغاتی می توانند جنبه زینتی و دکوری داشته باشند و یا جزء کالاهای مصرفی باشند . به طور مثال صنایع دستی با چاپ لوگو یک هدیه تبلیغاتی تزئینی به شمار می آید و یا یک خودکار تبلیغاتی را به عنوان هدایای تبلیغاتی کاربردی و مصرفی می توان بر شمرد .

برخی از هدایای تبلیغاتی را نیز می توان جزء هر دو مورد محسوب کرد . مانند جعبه پذیرایی تبلیغاتی که هم به صورت تزئینی و هم کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد .

   برای دانستن شرایط خرید هدایای تبلیغاتی مناسب ابتدا باید مواردی مانند تعداد مشتریان ، خاص یا عام بودن آنها ، محل عرضه و مناسبت را در نظر گرفت تا بتوان یک خرید خوب انجام داد و بازدهی تبلیغات را بیشتر نمود .

   به صورت کلی هدایای تبلیغاتی کاربردی مانند خودکار تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، ساک دستی تبلیغاتی ، ساعت تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکلیدی تبلیغاتی و ... نتیجه و بازخورد بهتری را نسبت به هدایای تبلیغاتی دکوری دارند . در اکثر موارد نیز این محصولات را به عنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی بکار می برند .

   در مقابل برای افرادی مانند مدیران ارشد و میهمانان ویژه باید از هدایای تبلیغاتی خاص و لوکس استفاده نمود که بیشتر جنبه تزئینی دارند . هدایایی مانند خودنویس تبلیغاتی شیفر ، صنایع دستی تبلیغاتی ، انواع ست مدیریتی تبلیغاتی خاص ، ست های قلم تبلیغاتی لوکس و ...

   شرکت آراگیفت دارای مجموعه ای کامل و بی نظیر از انواع هدایای تبلیغاتی ارزان تا هدایای تبلیغاتی لوکس و هدایای تبلیغاتی خاص بوده و می تواند تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را برآورده سازد .

نظرات