دوشنبه 29 اسفند 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

استفاده صحیح از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی

استفاده صحیح از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/07/26 0 نظر 129 بازدید

محصولات تبلیغاتی هنوز بخش مهمی از استراتژی تبلیغات یک شرکت هستند و تا زمانی که به درستی مورد استفاده قرار گیرند تاثیرات بسیار خوبی را به همراه خواهند داشت. در اینجا نکاتی در مورد انتخاب و استفاده بهینه از هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار شما آورده شده است.

استفاده صحیح از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی

ارائه محصولات تبلیغاتی یک راه عالی برای حفظ نام خود در ذهن مشتریان قبلی و مشتریان بالقوه است. از این مقاله در جهت انتخاب بهترین راه استفاده از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی کسب و کار خود استفاده کنید. محصولات تبلیغاتی هنوز بخش مهمی از استراتژی تبلیغات یک شرکت هستند و تا زمانی که به درستی مورد استفاده قرار گیرند تاثیرات بسیار خوبی را به همراه خواهند داشت. در اینجا نکاتی در مورد انتخاب و استفاده بهینه از هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار شما آورده شده است.

هدیه تبلیغاتی چیست؟

تقریباً هر چیزی که فکرش را بکنید می تواند به یک کالای تبلیغاتی تبدیل شود. برخی از رایج‌ترین و موفق‌ترین موارد تبلیغاتی عبارتند از:

روی هدایای تبلیغاتی چه چیزی را چاپ کنیم؟

احتمالاً تصور می کنید که هر کالای تبلیغاتی باید آرم شرکت شما را روی خود داشته باشد. قاعدتا هدف از به کارگیری این روش نمایش نام تجاری در بین مخاطبین است اما گاهی اوقات شخصی سازی آیتم برای مشتری منطقی تر است. قرار دادن نام یک مشتری روی خودکار تبلیغاتی، لیوان سرامیکی تبلیغاتی یا یک کیف سمیناری، تضمین می کند که آن ها از آن کالا مجددا استفاده می کنند و به دیگران خواهند گفت که آن را از کجا تهیه کرده اند. به هر حال اگر قصد شخصی سازی یک هدیه تبلیغاتی برای مشتری را دارید می توان در بخشی از محصول برند یا لوگوی خود را نیز به صورت کوچک چاپ کنید، فقط مطمئن شوید که هویت شخصی مشتری برجسته باشد.

هدایای تبلیغاتی

نکته مهم در استفاده از پوشاک تبلیغاتی

اگر از پوشاک برند به عنوان هدایای تبلیغاتی خود استفاده می کنید این مطلب را در نظر داشته باشید که در صورت چاپ لوگوی شما در کنار برند اصلی پوشاک آیا مشتریان از آن استفاده خواهند کرد یا خیر؟ معمولا اگر برند شما چندان معروف یا محبوب نباشد بهتر است که از پوشاک ساده و غیر برند استفاده شود.

از چه نوع هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

برای خرید کالای تبلیغاتی بهتر است یک هدف گذاری محیطی داشته باشید . هدف گذاری محیطی به معنای ارائه اقلامی است که در محیط تصمیم گیری مربوط به استفاده از محصول یا خدمات، استفاده می شود و کاربرد دارد.
به عنوان مثال، اگر یک کسب و کار آنلاین دارید، استفاده از پد ماوس یا فلش تبلیغاتی ایده ی خوبی است. یا به کار بردن خودکار تبلیغاتی برای کسب و کارهای مرتبط با نوشت ابزار. مواردی را انتخاب کنید که وقتی تصمیم گیرندگان به فکر سفارش دادن محصول شما هستند سریعا برند شما را به یاد آورند.

چرا باید هدایای تبلیغاتی باکیفیت خرید؟

سعی کنید مواردی را انتخاب کنید که برای مدت طولانی در دسترس باشند. به عبارت دیگر، به جای یک محصول ساده و بی کیفیت به سراغ کالاهای خوب بروید که مدت زمان بیشتری قابل استفاده هستند.

ایده هدیه تبلیغاتی

نمایش برند در نمایشگاه

کارمندان شما، در نمایشگاه‌های تجاری بین المللی یا نمایشگاه‌های داخلی، با لباس هایی یک دست حاضر خواهند شد. میتوان از بج های سینه که با شکل نام یا لوگوی شرکت شما طراحی شده اند برای زیبایی و نمایش لوگو استفاده کرد یا حتی از لباس هایی استفاده کرد که لوگو به نحوی بر روی آن حک شده است.

پاداش دادن با هدایای تبلیغاتی

زمینه دیگری که در آن یک آیتم چاپ شده با برند و لوگو به خوبی کار می کند زمانی است که می خواهید به کارمندان نمونه خود پاداش دهید. استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص در این مورد بسیار موثر خواهد بود.

استفاده از چند هدیه تبلیغاتی مختلف

در صورت امکان، به مشتریان اجازه دهید یک کالای تبلیغاتی را انتخاب کنند. از بین چندین موردی که در دسترس دارید حق انتخاب را بر عهده مشتری بگذارید تا محصول مورد نیاز خود را انتخاب کند.

ایجاد توقع در قبال هدایای تبلیغاتی

هنگامی که یک کالای تبلیغاتی را به مشتری یا مشتری بالقوه می دهید، به طور خودکار انتظاری را ایجاد می کنید که اغلب باعث می شود آنها بخواهند با شما تجارت کنند. شما مجبور نیستید چیزی بگویید یا یک معامله بزرگ انجام دهید، اما آن ها احساس تعهد می کنند.

خودکار تبلیغاتی

شروع گفتگویی دوستانه با یک هدیه تبلیغاتی

ارائه محصولات تبلیغاتی راه خوبی برای شروع گفتگو است. گاهی اوقات این تمام چیزی است که لازم است انجام شود تا یک ارتباط کلامی موثر شکل گیرد. 

هدایای تبلیغاتی برای جلب توجه

در نمایشگاه‌های تجاری و رویدادهای اجتماعی، همه می‌خواهند مورد توجه قرار گیرند. این نحوه تعامل شما با مشتریان بالقوه است. وقتی صحبت از جلب توجه می شود، هیچ چیز بهتر از هدایای تبلیغاتی رایگان نیست. اگر چیزی که می‌دهید منحصر به ‌فرد یا بدیع باشد، دهان به دهان پخش می‌شود و شما شناخته خواهید شد.
Exhibit Surveys, Inc مطالعه ای انجام داد که مشخص کرد، در نمایشگاه های تجاری غرفه هایی که اقلام تبلیغاتی را ارائه می کردند در مقایسه با شرکت هایی که این کار را نمی کردند 176 درصد افزایش ترافیک داشتند.
به طور کلی، لازم نیست کار زیادی برای اثر گذاری یک کالای تبلیغاتی انجام دهید. این اتفاق به طور طبیعی خواهد افتاد. با این حال، انتخاب هدایای تبلیغاتی باکیفیت، کاربردی و جذاب تاثیرات مثبت بیشماری را در پی خواهد داشت. بهترین هدایای تبلیغاتی را در سایت آراگیفت ببینید، مقایسه کنید و برای سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

نظرات