پنجشنبه 13 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی شیفر (SHEAFFER)

توضیحات

خودکار تبلیغاتی شیفر (SHEAFFER)

تاریخچه قلم های شیفر

Sheaffer Pen Corp توسط  Walter A. Sheaffer جواهرسازی در آیووا، در سال 1912 تأسیس شد. والتر شیفر در سال 1867 در بلوم فیلد، آیووا متولد شد. شغل خانواده ی شیفر تجارت جواهرات بود. او در نوجوانی در جواهر فروشی در آیووا و میسوری کار می کرد و سپس در سن 20 سالگی شریک جواهر فروشی پدرش در بلومفیلد شد. شیفر سپس فروشگاه جواهرات خود را در فورت مدیسون، آیووا راه اندازی کرد. او مجذوب خودنویس ها بود و شروع به آزمایش در پشت مغازه جواهرفروشی خود کرد و سعی کرد سیستم پرکننده بهتری برای شارژ مجدد جوهر خودنویس ابداع کند. خودنویس ها قبل از دهه 1890 معمولاً با استفاده از یک قطره چکان شیشه ای شکننده با جوهر پر می شدند. این سیستم هم نامناسب و هم نامرتب بود و چندین مخترع تا پایان قرن پیشرفت‌هایی روی آن ایجاد کرده بودند.

در خلال مشکلات اقتصادی و رکود بزرگ در سال 1873، پدر والتر، جیکوب، چاره‌ای جز فروش جواهرفروشی خود نداشت و والتر یازده ساله مجبور به کار کردن بود. تا سال 1889 والتر پول نقد کافی برای خرید جواهر فروشی خود در فورت مدیسون به دست آورده بود. والتر با همسر و دو فرزندش به آیووا نقل مکان کرد، تاریخ و اقتصاد فورت مدیسون و صنعت قلم را برای همیشه تغییر داد.
والتر شیفر سیستم پرکننده ساده و ظریفی را ارائه کرد که در سال 1907 ثبت اختراع شد. این سیستم از یک اهرم در کنار قلم استفاده می کرد که فشار بر آن باعث می شد جوهر از بطری جوهر به داخل خودکار بالا برود. سیستم اهرمی Sheaffer  برای استفاده بسیار آسان بود. والتر شیفر شرکت خود را در سال 1913 برای تولید خودنویس شیفر تاسیس کرد.

خودنویس شیفر

کیفیت و نوآوری در خودنویس های شیفر حرف اول را میزند

شیفر همیشه از کیفیت دفاع می کرد و یکی از شعارهای والتر شیفر این بود که "بهتر است یک خودکار 10 دلاری بفروشیم  تا ده خودکار 1 دلاری" یعنی کیفیت محصولات بسیار مهمتر است حتی اگر قیمت آن ها را بیشتر کند. این شرکت قلم لایف تایم را که یک قلم لوکس بود، در سال 1920 معرفی کرد و در سال 1924 آن را با قرار دادن یک نقطه سفید مشخص روی کلاهک تغییر داد. White Dot  به عنوان گران‌ترین و پرطرفدارترین مدل Sheaffer، هم در قلم‌های قدیمی و هم در نسخه‌های جدید می باشد.
نوآوری و کیفیت شیفر را سال ها جزء برترین سازنده ابزار نوشتاری قرار داد. این موفقیت حاصل ذهن خلاق بنیانگذار این کمپانی یعنی والتر شیفر بود. این برند در آمریکا شروع به کار کرد اما در صنعت نویسندگی در سراسر جهان نقش مهمی داشته است و همچنان با محصولاتی که کنجکاوی و خلاقیت را برمی‌انگیزد، در جایگاهی بالاتر از رقبای خود ما قرار گرفته است.
شرکت شیفر در سال 2014 توسط کمپانی مطرح کراس خریداری شد تا همچنان به رشد و انطباق با بازار در حال تغییر ادامه دهد، اما کماکان به اصول اولیه بنیانگذار خود، والتر ای. شیفر، پایبند است. نقطه سفید همچنان نماد کیفیت و نوآوری است و از مرزها عبور می کند تا شاهکاری جاودانه خلق کند.

خودکار شیفز

بررسی خودکارهای تبلیغاتی شیفر

شیفر این سنت را با معرفی مدل های جدید از خودکار ها و خودنویس ها با طراحی خلاقانه، جالب و رنگارنگ برای تمام ذهن‌های کنجکاو ادامه می‌دهد. برای طراحی محصولات جدید ، با ذهن‌های خلاق و هنرمندان سراسر جهان همکاری شد و به آن ها آزادی داده شد تا خلاقیت خود را ابراز کنند. اکنون  چشم انداز منحصر به فرد آنها را می بینیم و این ماهیت ماست! قلم هایی لوکس و هنری را می‌توان در مجموعه‌های فعلی شیفر پیدا کرد و منتظر بود تا باز هم با محصولی جدید مخاطب را شگفت زده نماید.
خاص ترین قلم کلکسیونی شیفر مدل CENTENNIAL  نام دارد که به دو صورت جداگانه از طلا و نقره ساخته شده. بدنه قلم  GOLDاز طلای ناب 18 عیار و قلم SILVER از نقره استرلینگ ساخته شده است که منقوش به تصاویر والتر شیفر و جانشین ایشان کریگ شیفر به همراه اولین کارخانه شیفر در فورت مادیسون می باشد . هر یک از قلم ها منقوش به نشان تاییدیه خلوص طلا یا نقره از Assay  Office  لندن می باشد .به جای نقطه سفید معروف همیشگی شیفر از الماس بر روی گیره استفاده شده است. از مدل های SAGARIS, PRELUDE, LEGACY نیز می توان به عنوان معروف ترین قلم های مدیریتی شیفر یاد کرد.

خودکار تبلیغاتی شیفر

سفارش خودکار و خونویس شیفر

برند شیفر امروزه نشان دهنده شخصیت شماست، این امضای شماست، بازتابی از شخصیت، جاه طلبی ها و تصویر شما. ابزارهای نوشتاری خوب ما یک "فرار" خوشایند از سرعت پر هیجان دوران مدرن را فراهم می کنند و طیف هیجان انگیزی از تزئینات لوکس تازه ما هر لباس یا حالتی را تکمیل می کند. مهمتر از همه، ما همه موارد فوق را انجام می دهیم و در عین حال به ارائه تجربه نویسندگی برتری که انتظار دارید ادامه می دهیم!

خودکار مدیریتی خاص و یا قلم های لوکس و کلکسیونی شیفر با توجه به کیفیت بالای قطعات، یک هدیه ماندگار خواهد بود. برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات شیفر با آراگیفت تماس بگیرید. قلم های تبلیغاتی شیفر ( SHEAFFER ) مجموعه ای کامل و بی نظیر از خودکار تبلیغاتی شیفر ، خودنویس تبلیغاتی شیفر و روان نویس تبلیغاتی شیفر است که به صورت تک و یا جفت در جعبه های شکیل در بازار هدایای تبلیغاتی به فروش می رسند .آراگیفت انواع خودکار تبلیغاتی شیفر در رنگبندی متنوع را در میان هدایای تبلیغاتی خود به مشتریان محترم ارائه می دارد .مشتری گرامی لطفا جهت اطلاع از شرایط فروش و میزان تخفیفات حتما تماس حاصل فرمایید .

آینده را با هم بنویسیم!

(نمایش بیشتر)