دوشنبه 29 اسفند 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

چرا باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم

چرا باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/05/05 0 نظر 186 بازدید

 

 

ارائه هدایای تبلیغاتی رایگان می تواند برای کسب و کار شما بسیار قدرتمند باشد زیرا تعامل طولانی مدت با مشتریان را فراهم می کند. مشتریان بارها و بارها از برخی از محصولات مانند خودکار و ماگ استفاده می کنند.

چرا باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم

همه کسب‌وکارها می‌خواهند به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنند و تاکتیک‌های بازاریابی مختلفی را برای این کار امتحان می‌کنند. آنها از رسانه های اجتماعی، تبلیغات تلویزیونی و مجلات و کمپین های فضای باز استفاده می کنند. با این حال، آنها اغلب محصولات تبلیغاتی را فراموش می کنند یا قدرت آنها را دست کم می گیرند. ارائه هدایای تبلیغاتی رایگان می تواند برای کسب و کار شما بسیار قدرتمند باشد زیرا تعامل طولانی مدت با مشتریان را فراهم می کند. مشتریان بارها و بارها از برخی از محصولات مانند خودکار و ماگ استفاده می کنند. در نتیجه، آنها با برند شما بیشتر آشنا می شوند. محصولات تبلیغاتی، طیف گسترده ای از کالاها مانند تی‌شرت، لیوان، خودکار، فلش، پاوربانک، فولدر، دفترچه یادداشت، کیف و بسیاری دیگر را شامل می شوند. اساسا از هر کالایی می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده نمود. در ادامه به 5 دلیل برای اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی اشاره خواهیم کرد.

1. شناسایی برند را فراهم می کند

 شناخت برند به این معنی است که مشتریان می توانند بلافاصله شرکت شما را شناسایی کنند، لوگوی شما را به خاطر بسپارند و محصولات شما را با نام شما مطابقت دهند. هدایای تبلیغاتی به مشتریان بالقوه کمک می کند تا کسب و کار شما را بشناسند. اگر محصول تبلیغاتی برای مشتریان مفید باشد، در واقع آن را نگه می دارند و با خود حمل می کنند. مثلا؛ اگر محصول تبلیغاتی شما یک کیف است، مردم می توانند از این کیف برای رفتن به باشگاه، مدرسه، خرید و غیره استفاده کنند تا برند شما نیز با آنها همراه شود. به این ترتیب، آگاهی از برند و کسب و کار شما افزایش می یابد.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی یوروپن آمازون

2. وفاداری مشتری را افزایش می دهد

همه دوست دارند تا هدیه دریافت کنند، به خصوص اگر این هدیه غیرمنتظره باشد. یک هدیه تبلیغاتی کوچک و رایگان می تواند مشتریان شما را بسیار خوشحال کند. با این حال، مطمئن شوید که حتما از هدایای تبلیغاتی باکیفیت استفاده می کنید، زیرا نمی خواهید کسب و کار شما با محصولات کم کیفیت به یادگار بماند. مثلا؛ خودکار تبلیغاتی فلزی همیشه در مقایسه با همتای پلاستیکی خود کیفیت بیشتری دارد. بنابراین می توانید اقلام تبلیغاتی فلزی را برای کسب و کار خود ترجیح دهید. انواع خودکار تبلیغاتی مدیریتی و یا خودکار تبلیغاتی لوکس در هر رنج قیمتی برای هر نوع سلیقه و بودجه ای را می توانید در سایت ما مشاهده و خریداری نمایید. با انواع خودکار تبلیغاتی فلزی موجود در آراگیفت شما می توانید بدون صرف هزینه زیاد، محصولات تبلیغاتی با کیفیت بالا برای کسب و کار خود داشته باشید.
 

خودکار تبلیغاتی مدیریتی یوروپن کول

3. مانند کارت ویزیت کار می کند

 محصولات تبلیغاتی همان هدفی را دارند که کارت ویزیت انجام می دهد. شما اطلاعات تماس خود را با یک هدیه تبلیغاتی به جای کارت ویزیت ارسال می کنید. همچنین، محصولات تبلیغاتی بهتر نیز هستند زیرا مشتریان واقعاً می توانند از آنها استفاده کنند در حالی که نمی توانند با کارت ویزیت کاری انجام دهند. یکی دیگر از مزایای هدایای تبلیغاتی این است که اکثر مشتریانی که محصول تبلیغاتی دریافت می کنند، نام و لوگوی شرکتی که هدیه را به آنها می دهد، را به خاطر می آورند. با این حال، اگر فقط کارت ویزیت خود را به آنها بدهید، تأثیر مشابهی نخواهد داشت.

4. بسیار محبوب و تاثیر گذار هستند

هدایای تبلیغاتی از محبوب ترین روش های تبلیغاتی در تمام دوران هستند. این محصولات کاملا تاثیر گذار و پر سود می باشند. آمار کاملا بیانگر این مطلب می باشد، یک مطالعه اخیر توسط موسسه تخصصی تبلیغات (ASI) نشان داد که 85 درصد از دریافت کنندگان محصولات تبلیغاتی نام تبلیغ کننده ای را که کالا را ارائه کرده است به خاطر می آورند و مصرف کنندگان هدایای تبلیغاتی را بر سایر اشکال تبلیغات از جمله تبلیغات اینترنتی، موبایل و تلویزیون ترجیح می دهند. همچنین مشخص شد که 52 درصد از دریافت کنندگان پس از دریافت یک کالا، نظر مثبت تری نسبت به تبلیغ کننده داشتند.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی یوروپن استارک

5. به بودجه ای کمتر نیاز دارند

تبلیغات رسانه ای به نسبت هدایای تبلیغاتی بسیار پر هزینه تر می باشند. بسیاری از شرکت های کوچک و استارت اپ ها قادر به استفاده از تبلیغات رسانه ای به خاطر هزینه های بالای آن نیستند. از طرفی بسیاری از مردم تمایلی به دیدن تبلیغات رسانه ای ندارند.
کایل ای ریچاردسون، مدیر تحریریه  Promo Marketing، انتشاراتی که صنعت محصولات تبلیغاتی را پوشش می‌دهد، گفت: «در دنیایی که به طور فزاینده دیجیتالی می‌شود، تأثیر قطعات بازاریابی آنالوگ آشکارتر است. "کاربران در حالی که خودکار تبلیغاتی را روی میز خود نگه می‌دارند، فعالانه از تبلیغات الکترونیکی اجتناب می‌کنند. تغییر کانال در حین تبلیغات آسان است، اما خودکاری که در یک همایش توزیع میگردد، حضور فیزیکی دارد و نمی‌توان آن را نادیده گرفت."

این مطالب ساده نشان می دهند که هدایای تبلیغاتی در بهبود کسب و کار ها تا چه اندازه مفید و تاثیر گذار هستد. برای به دست آوردن نتیجه ای بهتر حتما از محصولات باکیفیت و هدایای تبلیغاتی کاربردی استفاده نمایید که مورد استفاده ی روزمره باشند. در سایت هدایای تبلیغاتی آراگیفت انواع محصولات تبلیغاتی باکیفیت از برندهای مطرح را مشاهده نمایید و بهترین ها را برای برند خود انتخاب کنید.

نظرات